Świat yaoi - szkolne lata

Świat, w którym żyją sami mężczyźni może być na prawde interesujący. Zwłaszcza gdy uczęszczają oni do szkoły.

Ogłoszenie

Obecnie postanawiam zawiesić działalność forum, gdyż jak widać użytkownicy nie raczą się nawet pojawiać a co dopiero pisać. Dlatego na najbliższe kilka dni po prostu zostaje zawieszone.. a po powrocie postaram się nieco uporządkować wszystkich, usuwając tych, którzy przez dłuższy czas się nie odzywali. Dziękuję za uwagę, wasz Administrator.

#136 2010-06-28 17:08:39

Kaoru-sama

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-21
Posty: 371

Re: Gabinet

-Przepraszam chłopcy ale to mnie przerasta, na ospę pomaga ta maść a co do Ciebie chłopcze..
Zerknął w stronę drugiego gościa. Tak, dopiero niedawno go zauważył, ale przypadku z takim schodzeniem skóry jeszcze nie spotkał, więc w sumie.. niewiele tutaj mógł zdziałać.
-Po prostu idź do lekarza rodzinnego, ja nie jestem od poważnych chorób. Z resztą odchodzę z pracy.
I to powiedziawszy spakował wszystkie swoje rzeczy. Ukłonił się w pożegnaniu i wyszedł z gabinetu. Po drodze oczywiście wstąpił do gabinetu dając swoje wypowiedzenie i po prostu ze szkoły wyszedł. Jego praca jako pielęgniarza dobiegła końca.. po prostu.

Offline

 

#137 2010-06-28 17:12:25

 Totoyo

Początkujący erotoman

9779870
Skąd: ..
Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 702

Re: Gabinet

A.. Ale ja chciałem tylko jakąś maść .. Na oparzenia... To od słońca... <powiedział głupio wiedząc, że i tak pielęgniarz go nie słyszy>


Totoyo Mizao uczeń  / uke  /  zajęty
Toshiro Yakuza nauczyciel muzyki  /  seme  /  wolny
Hoshi Mitsubishino pielęgniarz   /  seme|uke  /  wolny

Offline

 

#138 2010-06-28 17:21:08

 Ferian

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1108

Re: Gabinet

Totoyo napisał:

A.. Ale ja chciałem tylko jakąś maść .. Na oparzenia... To od słońca... <powiedział głupio wiedząc, że i tak pielęgniarz go nie słyszy>

<zabrał maść i wyszedł się wykąpać>


Beautiful sunrise in your eyes, Burning like a flame. Beautiful colors inside me Calling out your name!
You came down on me like summer rain. Where is nothing but your love. I can’t explain the shivers I get when you call my name, Painting rainbows on my soul...

Offline

 

#139 2010-06-28 17:22:30

 Totoyo

Początkujący erotoman

9779870
Skąd: ..
Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 702

Re: Gabinet

<wyszedł ze spuszczoną głową>


Totoyo Mizao uczeń  / uke  /  zajęty
Toshiro Yakuza nauczyciel muzyki  /  seme  /  wolny
Hoshi Mitsubishino pielęgniarz   /  seme|uke  /  wolny

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plMiędzyzdroje agroturystyka