Świat yaoi - szkolne lata

Świat, w którym żyją sami mężczyźni może być na prawde interesujący. Zwłaszcza gdy uczęszczają oni do szkoły.

Ogłoszenie

Obecnie postanawiam zawiesić działalność forum, gdyż jak widać użytkownicy nie raczą się nawet pojawiać a co dopiero pisać. Dlatego na najbliższe kilka dni po prostu zostaje zawieszone.. a po powrocie postaram się nieco uporządkować wszystkich, usuwając tych, którzy przez dłuższy czas się nie odzywali. Dziękuję za uwagę, wasz Administrator.

#1 2010-06-01 11:18:54

 Noamiru

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 992

Archiwum

Wszedł powoli do środka i zamknął drzwi. Archiwum było nawet większe od znajdującej się nad nim Biblioteki. Ręką znalazł włącznik do światła. Małe okienka wpuszczały do środka zbyt małą ilość światła, by można było zobaczyć coś więcej. Gdy lampy się zapaliły jego oczom ukazała się drewniana sala, w której stało mnóstwo regałów z mapami, zwojami, aktami, podpisanymi pudłami, kronikami i rocznikami. Rzeczywiście pomieszczenie było znacznie większe od Biblioteki. Wolno zaczął iść głębiej. W końcu dotarł do wolnej przestrzeni, gdzie na dywanie ustawiona była obita zielonym materiałem , elegancka sofa przed którą stał niski drewniany stolik, mahoniowe ,masywne biurko, na którym stała lampka a na blacie ułożony był laptop. Sofa stała niedaleko kominka, który chyba jeszcze niedawno był używany. Przyjrzał się zawieszonemu nad nim portretowi jakiegoś starszego, siwego jegomościa. Ciekawe, kim był. Położył na sofie swój plecak i zdjął kurtkę. W pomieszczeniu było dość ciepło>

No to do roboty...<zatarł ręce i usiadł przy biurku. Na początek postarał się poszukać informacji w internecie>
Las Ciszy < zamruczał do siebie, po czym wklepał hasło do wyszukiwarki. Po chwili wyświetlił  na monitorze wyświetlił się napis ,,Brak wyników"> Wiedziałem, że nie będzie tak łatwo < westchnął, po czym zaczął szukać dalej. Pomyślał chwilę. Mówili coś o Sanktuarium, a Aphrodite pochodził z Grecji> Może warto w ten sposób < pomyślał, po czym znów wklepał hasło. Wyskoczyło kilka witryn prasowych i turystycznych> Dobre chociaż i to... < mruknął do siebie, po czym kolejno przeglądał witryny>

<W końcu znalazł wzmiankę dotyczącą Sanktuarium> ...,, Miejsce choć zachwyca pięknem, jest mało dostępne i jak się wydaje niebezpieczne w świetle ostatnich dziwnych, niewyjaśnionych  wydarzeń" < lekko zmarszczył brwi> hmmm, ,,niewyjaśnione zdarzenia"< zamruczał pod nosem, po czym spojrzał w kierunku regałów. Może tam znalazłby coś więcej na temat Sanktuarium. Podszedł do Kartoteki tematycznej i przeszukał szufladkę z literą ,,S">... Salomea, Salvador Dali, Sanacja, San Marino, Sanktuarium... jest < spojrzał na kartkę. Dział: Świat Starożytny, Regał: 265/ 4 . Zamknął szufladkę, po czym zagłębił się szukając odpowiedniego działu>
<Znalazł. Wspiął się po drabince i sięgnął po teczkę z rękopisem. Oparł się o drabinkę i zaczął wertować dokument> jest tworem, który od wielu lat  ściśle związany jest z rodziną Kido...< wymruczał, po czym odłożył dokument i zeskoczył z drabinki. Wrócił do komputera. Wklepał hasło Kido. Wyskoczyło kilkadziesiąt stron. Zaczął czytać.  Kilka zwykłych informacji na temat dziedziczki rodu Kido. Nagle natknął się na dziwne sformułowanie,, któż by się spodziewał, że ludzie pomyślą o niej jako o  wcieleniu bogini mądrości" Od tego się zaczęło. Później szukająć w archiwum znalazł więcej niewyjaśnionych rzeczy ,,Wcielenie Ateny", ,,Święta wojna", ,,Złoci Rycerze", ,,zbawienie świata"... Usiadł na kanapie. Był w szoku. Spodziewał się, że coś znajdzie, ale natłok wiadomości był przerażający. Siedział zszokowany. Miał dość. To było dla niego za wiele. Wyszedł z Archiwum"

Ostatnio edytowany przez Noamiru (2010-06-01 15:39:55)

Offline

 

#2 2010-06-01 19:38:16

 Aphrodite Pisces

Początkujący erotoman

15650320
Skąd: Wszędzie tam gdzie rosną róże
Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 1110

Re: Archiwum

<wszedł i rozejrzał się, zobaczył że ktoś przeglądał dokumenty związane z rycerzami zodiaku, zszokowany> Na pewno się wygadał. <zły> Jak tylko będę pewny że to on to nic po nim nie zostanie. <wyszedł>

Ostatnio edytowany przez Aphrodite Pisces (2010-06-01 19:39:12)

Offline

 

#3 2010-06-04 16:12:06

 Noamiru

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 992

Re: Archiwum

<Zszedł na dół . Znów przeszedł między regałami do środka pomieszczenia. Znów trafił na wolną przestrzeń. Usiadł na sofie . Czekał>

Offline

 

#4 2010-06-04 17:02:33

 Totoyo

Początkujący erotoman

9779870
Skąd: ..
Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 702

Re: Archiwum

<wszedł po cichu> Ano... co ty tu robisz...?


Totoyo Mizao uczeń  / uke  /  zajęty
Toshiro Yakuza nauczyciel muzyki  /  seme  /  wolny
Hoshi Mitsubishino pielęgniarz   /  seme|uke  /  wolny

Offline

 

#5 2010-06-04 17:33:44

 Noamiru

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 992

Re: Archiwum

Mogę ciebie spytać o to samo < odwrócił sie w jego kierunku>. Jak na razie jako jedyny dostałem pozowlenie na korzystanie z archiwum. Czekam tu na kogoś.

Ostatnio edytowany przez Noamiru (2010-06-04 17:35:45)

Offline

 

#6 2010-06-04 18:06:34

 Totoyo

Początkujący erotoman

9779870
Skąd: ..
Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 702

Re: Archiwum

<kiwnał głową> Ano... Ja szukałem ciebie.. Bo widzisz.... <spuszcza zaruminiony głowę>


Totoyo Mizao uczeń  / uke  /  zajęty
Toshiro Yakuza nauczyciel muzyki  /  seme  /  wolny
Hoshi Mitsubishino pielęgniarz   /  seme|uke  /  wolny

Offline

 

#7 2010-06-04 18:08:26

 Noamiru

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 992

Re: Archiwum

< spojrzał na niego zdziwiony> Co się stało?

Offline

 

#8 2010-06-04 18:09:02

 Totoyo

Początkujący erotoman

9779870
Skąd: ..
Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 702

Re: Archiwum

Potrzebuję białej farby...  Skończyła mi się... <szepnał cichutko>


Totoyo Mizao uczeń  / uke  /  zajęty
Toshiro Yakuza nauczyciel muzyki  /  seme  /  wolny
Hoshi Mitsubishino pielęgniarz   /  seme|uke  /  wolny

Offline

 

#9 2010-06-04 18:10:51

 Noamiru

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 992

Re: Archiwum

Białej farby? < zdziwienie zmieszało się z ciekawością> Po co?

Offline

 

#10 2010-06-04 18:21:00

 Ferian

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1108

Re: Archiwum

<Wszedł> Oha... A-PSIK! yo...


Beautiful sunrise in your eyes, Burning like a flame. Beautiful colors inside me Calling out your name!
You came down on me like summer rain. Where is nothing but your love. I can’t explain the shivers I get when you call my name, Painting rainbows on my soul...

Offline

 

#11 2010-06-04 18:41:55

 Noamiru

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 992

Re: Archiwum

Wejdż gdzieś, a zaraz zjawią się tłumy < mruknął pod nosem>

Offline

 

#12 2010-06-04 19:06:12

 Ferian

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1108

Re: Archiwum

Noamiru napisał:

Wejdż gdzieś, a zaraz zjawią się tłumy < mruknął pod nosem>

Chciałem zapytać, czy wszystko w porządku, ale nie to nie... <odszedł>


Beautiful sunrise in your eyes, Burning like a flame. Beautiful colors inside me Calling out your name!
You came down on me like summer rain. Where is nothing but your love. I can’t explain the shivers I get when you call my name, Painting rainbows on my soul...

Offline

 

#13 2010-06-04 19:14:19

 Noamiru

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 992

Re: Archiwum

Czekaj < zatrzymał go> usiadź. Nie chcę tu czekać samemu.

Offline

 

#14 2010-06-04 19:24:33

 Ferian

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1108

Re: Archiwum

Noamiru napisał:

Czekaj < zatrzymał go> usiadź. Nie chcę tu czekać samemu.

<spojrzał spodełba>  Wybacz.. Nie mam  nastroju...


Beautiful sunrise in your eyes, Burning like a flame. Beautiful colors inside me Calling out your name!
You came down on me like summer rain. Where is nothing but your love. I can’t explain the shivers I get when you call my name, Painting rainbows on my soul...

Offline

 

#15 2010-06-04 20:41:19

 Totoyo

Początkujący erotoman

9779870
Skąd: ..
Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 702

Re: Archiwum

Noamiru napisał:

Białej farby? < zdziwienie zmieszało się z ciekawością> Po co?

Um.. Muszę coś dokończyć...


Totoyo Mizao uczeń  / uke  /  zajęty
Toshiro Yakuza nauczyciel muzyki  /  seme  /  wolny
Hoshi Mitsubishino pielęgniarz   /  seme|uke  /  wolny

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plMiędzyzdroje agroturystyka