Świat yaoi - szkolne lata

Świat, w którym żyją sami mężczyźni może być na prawde interesujący. Zwłaszcza gdy uczęszczają oni do szkoły.

Ogłoszenie

Obecnie postanawiam zawiesić działalność forum, gdyż jak widać użytkownicy nie raczą się nawet pojawiać a co dopiero pisać. Dlatego na najbliższe kilka dni po prostu zostaje zawieszone.. a po powrocie postaram się nieco uporządkować wszystkich, usuwając tych, którzy przez dłuższy czas się nie odzywali. Dziękuję za uwagę, wasz Administrator.

#1 2010-05-28 18:13:48

 Noamiru

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 992

Klasyczne sztuki obronne

Wiecie o co chodzi, łucznictwo, walka szpadą, kraftmaga, walka kataną, samoobrona ^^ Gomen, ^^"

Ostatnio edytowany przez Noamiru (2010-05-28 18:52:02)

Offline

 

#2 2010-05-28 18:29:06

 Totoyo

Początkujący erotoman

9779870
Skąd: ..
Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 702

Re: Klasyczne sztuki obronne

Łucznictwo przez u, Noa-kun!!!


Totoyo Mizao uczeń  / uke  /  zajęty
Toshiro Yakuza nauczyciel muzyki  /  seme  /  wolny
Hoshi Mitsubishino pielęgniarz   /  seme|uke  /  wolny

Offline

 

#3 2010-06-01 17:14:31

 Noamiru

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 992

Re: Klasyczne sztuki obronne

<Wszedł do sali i z całej siły walnął w worek treningowy> Chodził wolnym, nerwowym krokiem po sali. Przeczesał włosy palcami. On chciał  trafić tylko do normalnej szkoły, gdzie byłoby spokojnie. Zaczął myśleć, że jego życie naprawdę jest nieźle pochrzanione. najpierw z powodu swego wyglądu był wyrzutkiem społecznym we Włoszech, potem stracił rodzinę, tułał się samotnie po świecie przez następnych 6 lat. Miał nadzieję, że chociaż tutaj zazna trochę spokoju. A tutaj... psychopatyczni uczniowie rzucali się na drugich z nożami, inni byli fantastycznymi stworzeniami z legend, jeszcze inni pochodzili z miejsc, gdzie toczyły się wojny między bogami. On był zwykłym człowiekiem. Dlaczego jego życie było takie skomplikowane>
Cosa cè di sbagliato in me? Perché la mia vita è così complicato< zapytał się sam siebie. Usiadł na stercie materaców i opuścił głowę . Położył czoło na ręce opartej na kolanie i westchnął cicho>

Offline

 

#4 2010-06-01 17:23:08

 Ferian

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1108

Re: Klasyczne sztuki obronne

Jesteś na mnie zły?


Beautiful sunrise in your eyes, Burning like a flame. Beautiful colors inside me Calling out your name!
You came down on me like summer rain. Where is nothing but your love. I can’t explain the shivers I get when you call my name, Painting rainbows on my soul...

Offline

 

#5 2010-06-01 17:24:37

 Noamiru

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 992

Re: Klasyczne sztuki obronne

Nie < powiedział zimnym tonem> Jestem w szoku < mówił nie zmieniając wcześniejszej pozycji>

Offline

 

#6 2010-06-01 17:30:40

 Ferian

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1108

Re: Klasyczne sztuki obronne

Noamiru napisał:

Nie < powiedział zimnym tonem> Jestem w szoku < mówił nie zmieniając wcześniejszej pozycji>

<łzy ciekną mu po podłodze> Gomenasai... Jeśli nie chcesz, nie musisz już się ze mną zadawać.


Beautiful sunrise in your eyes, Burning like a flame. Beautiful colors inside me Calling out your name!
You came down on me like summer rain. Where is nothing but your love. I can’t explain the shivers I get when you call my name, Painting rainbows on my soul...

Offline

 

#7 2010-06-01 17:35:40

 Noamiru

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 992

Re: Klasyczne sztuki obronne

Nie o to chodzi, że nie chcę się z Tobą zadawać < westchnął >    Tylko zrozum mnie... jestem zwykłym człowiekiem    < Spojrzał na niego lekko rozszerzonymi oczyma. Widać było w nich zdezorientowanie>  Najpierw to czego dowiedziałem się samodzielnie na temat Aphrodita,... a  teraz jeszcze ,,to"< w myślach widział obraz gdy Ferian uleczył jego rany i jego szpiczaste uszy>    To.. wszyst... < urwał, głos uwiązł mu w gardle, przechylił głowę delikatnie w bok i zastukał o siebie palcami wskazującymi>... nie mogę tego ogarnąc Ferian, mimo iż w życiu przeszedłem już wiele.

Ostatnio edytowany przez Noamiru (2010-06-01 17:39:00)

Offline

 

#8 2010-06-01 17:38:52

 Ferian

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1108

Re: Klasyczne sztuki obronne

Noamiru napisał:

Nie o to chodzi, że nie chcę się z Tobą zadawać < westchnął > Tylko zrozum mnie... jestem zwykłym człowiekiem < spojrzał na niego lekko rozszerzonymi oczyma. Widać było w nich zdezorientowanie> najpierw to czego dowiedziałem się samodzielnie na temat Aphrodita, teraz jeszcze ,,to"< w myślach widział obraz gdy Ferian uleczył jego rany i jego szpiczaste uszy> To.. wszyst... < urwał, głos uwiązł mu w gardle, przechylił głowę delikatnie w bok i zastukał o siebie palcami wskazującymi>... nie mogę tego ogarnąc Ferian, mimo iż w życiu przeszedłem już wiele.

Przestań myśleć. Żyj.  <uśmiechnął się niepewnie> Dla mnie to wszystko jest zupełnie normalne. Ale jak wszedłem do świata ludzi byłem taki jak ty. Z resztą... Dite omało mnie nie zabił jak zniszczyłem jego 20-sto calowy telewizor. Nówka. <uśmiech> W sumie do dziś nie wiem, jaka magia tym steruje...
Chcę powiedzieć, że musisz mieć czas. Potem wszystko wróci do normy. Musiałem Ci powiedzieć, bo nie mogłem wytrzymać psychicznie... Czułem się... Samotny... A ty powiedziałeś, że jesteś moim przyjacielem...

Ostatnio edytowany przez Ferian (2010-06-01 17:39:51)


Beautiful sunrise in your eyes, Burning like a flame. Beautiful colors inside me Calling out your name!
You came down on me like summer rain. Where is nothing but your love. I can’t explain the shivers I get when you call my name, Painting rainbows on my soul...

Offline

 

#9 2010-06-01 17:41:38

 Noamiru

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 992

Re: Klasyczne sztuki obronne

<Uśmiechnął się lekko i delikatnie pokręcił głową. Westchnął> Muszę... muszę to zaakceptować, choć nie będzie łatwo, w końcu... < uśmiechnął się> Całe moje życie jest pokręcone, czemu nie miało by być jeszcze bardziej < śmiech>

Offline

 

#10 2010-06-01 17:45:42

 Ferian

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1108

Re: Klasyczne sztuki obronne

Noamiru napisał:

<Uśmiechnął się lekko i delikatnie pokręcił głową. Westchnął> Muszę... muszę to zaakceptować, choć nie będzie łatwo, w końcu... < uśmiechnął się> Całe moje życie jest pokręcone, czemu nie miało by być jeszcze bardziej < śmiech>

A co ja mam powiedzieć?! Siedze sobie spokojnie w lesie, a tu nagle wojna, potem mnie przyjmuje do domu sam władca  śmierci, na koniec sam odchodzi i daje mnie pod opieke swojego syna, który zmusza mnie, żebym udawał człowieka!


Beautiful sunrise in your eyes, Burning like a flame. Beautiful colors inside me Calling out your name!
You came down on me like summer rain. Where is nothing but your love. I can’t explain the shivers I get when you call my name, Painting rainbows on my soul...

Offline

 

#11 2010-06-01 17:48:53

 Noamiru

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 992

Re: Klasyczne sztuki obronne

< zaczął się śmiać. Nigdy w życiu nie spodziewał się, że coś takiego usłyszy, ba on miał szansę nawet coś takiego zobaczyć. Stał przed nim żywy dowód usłyszanych przed chwilą słów. Powoli podniósł się z materacy. Westchnął opierając dłonie na biodrach> O rany a ja miałem nadzieję, że w końcu tutaj będzie spokojnie... ale....

dobrze jest jak jest < uśmiechnął się ukazując szereg białych zębów>

Offline

 

#12 2010-06-01 17:54:00

 Ferian

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1108

Re: Klasyczne sztuki obronne

Noamiru napisał:

< zaczął się śmiać. Nigdy w życiu nie spodziewał się, że coś takiego usłyszy, ba on miał szansę nawet coś takiego zobaczyć. Stał przed nim żywy dowód usłyszanych przed chwilą słów. Powoli podniósł się z materacy. Westchnął opierając dłonie na biodrach> O rany a ja miałem nadzieję, że w końcu tutaj będzie spokojnie... ale....

dobrze jest jak jest < uśmiechnął się ukazując szereg białych zębów>

<Również się uśmiechnął pokazując wyraźniej dwa przydługie kły. To wyjaśniało, jakim cudem jadł tak szybko. Jego zęby z łatwością wszystko rozrywały w drobne kawałki>


Beautiful sunrise in your eyes, Burning like a flame. Beautiful colors inside me Calling out your name!
You came down on me like summer rain. Where is nothing but your love. I can’t explain the shivers I get when you call my name, Painting rainbows on my soul...

Offline

 

#13 2010-06-01 17:57:43

 Noamiru

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 992

Re: Klasyczne sztuki obronne

< spojrzał na jego zęby lekko unosząc brew, po czym zaśmiał się cicho pod nosem. Wiedział, że jeszcze trochę czasu minie zanim całkowicie przyzwyczai się do tego> Eh < potarł dłonią kark, p0o czym spojrzał na chłopaka z uśmiechem> To co stoimy tak jak dwa kołki, czy idziemy gdzieś ?

Offline

 

#14 2010-06-01 18:03:27

 Ferian

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1108

Re: Klasyczne sztuki obronne

Noamiru napisał:

< spojrzał na jego zęby lekko unosząc brew, po czym zaśmiał się cicho pod nosem. Wiedział, że jeszcze trochę czasu minie zanim całkowicie przyzwyczai się do tego> Eh < potarł dłonią kark, p0o czym spojrzał na chłopaka z uśmiechem> To co stoimy tak jak dwa kołki, czy idziemy gdzieś ?

A gdzie chcesz iść? <uśmiecha się znowu. Włosy idealnie zasłaniają mu szpiczaste uszy>


Beautiful sunrise in your eyes, Burning like a flame. Beautiful colors inside me Calling out your name!
You came down on me like summer rain. Where is nothing but your love. I can’t explain the shivers I get when you call my name, Painting rainbows on my soul...

Offline

 

#15 2010-06-01 18:07:18

 Noamiru

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 992

Re: Klasyczne sztuki obronne

najpierw coś zjeść. Przez dzisiejsze wydarzenia nie miałem czasu na zjedzenie czegoś konkretnego <Stał przed nim ze skrzyżowanymi ramionami. Na jego twarzy pojawiło się lekkie zażenowanie. Zamknął na moment oczy  i uśmiechnął się lekko> A potem się przewietrzyć, dobrze zrobi to nam obojgu ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plMiędzyzdroje agroturystyka