Świat yaoi - szkolne lata

Świat, w którym żyją sami mężczyźni może być na prawde interesujący. Zwłaszcza gdy uczęszczają oni do szkoły.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Obecnie postanawiam zawiesić działalność forum, gdyż jak widać użytkownicy nie raczą się nawet pojawiać a co dopiero pisać. Dlatego na najbliższe kilka dni po prostu zostaje zawieszone.. a po powrocie postaram się nieco uporządkować wszystkich, usuwając tych, którzy przez dłuższy czas się nie odzywali. Dziękuję za uwagę, wasz Administrator.

#31 2010-06-15 17:15:55

Namara-sama

Słodka owieczka

7653997
Zarejestrowany: 2010-06-10
Posty: 284

Re: Sala od Angielskiego nr. 3

Kiyou Le Voiteir
*sala języka angielskiego nr.3*

-Nie nic... Przywykłem ^-^" -Powiedział i uśmiechnął się lekko.
No na tyle upadków ile on zaliczył w życiu to już każdy by się przyzwyczaił.
-Nie nudzi wam się tutaj? Wiem że szkoła to raczej ostatnie miejsce gdzie by się chciało przebywać... ale bez lekcji to chyba trochę upada sens -Uśmiechnął się znowu, po głowię się drapiąc.


Snuje się niczym zjawa, ogłaszając światu obumarłe tezy, które natrętnie uświadamiają szarość rzeczywistości ludziom jacy wiedzą jeszcze zbyt mało by na stałe usunąć szczęście ze swojego życia...

Offline

 

#32 2010-06-15 17:24:46

 Noamiru

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 992

Re: Sala od Angielskiego nr. 3

No czasami wysiedzieć nie idzie, ale < pomyślał o tym co robią gdy mają czas wolny łącznie z różnymi sprośnymi rzeczami> ekhem potrafimy sobie umilić czas < nadal uśmiechał się łagodnie. Spojrzał na zegarek.> Hmm, właśnie minęła godzina lekcyjna sensei ^^

Offline

 

#33 2010-06-15 17:27:13

Namara-sama

Słodka owieczka

7653997
Zarejestrowany: 2010-06-10
Posty: 284

Re: Sala od Angielskiego nr. 3

Kiyou Le Voiteir
*sala języka angielskiego nr.3*

Zamrugał.
-Naprawde? O_O... -Zerknął na zegarek na ścianie i zaśmiał się cicho.
-Ja tu od rana siedzę i nie zauważyłem nawet ^-^"" -Przyznał po czym z ziemi się podniósł. Jakoś nikt się nie kwapił żeby dotrzeć do sali od angielskiego.
-Mógłbyś mi pokazać gdzie jest kuchnia? Bo z moim szczęściem zaraz się zgubię >_>" -uśmiechnął się nerwowo nieco.


Snuje się niczym zjawa, ogłaszając światu obumarłe tezy, które natrętnie uświadamiają szarość rzeczywistości ludziom jacy wiedzą jeszcze zbyt mało by na stałe usunąć szczęście ze swojego życia...

Offline

 

#34 2010-06-15 17:39:34

 Noamiru

Początkujący erotoman

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 992

Re: Sala od Angielskiego nr. 3

Bez problemu < pomógł nauczycielowi wstać po czym poszedł w kierunku wyjścia z sali. Zniknął za nim>
Idzie Pan < woła z korytarza>

Offline

 

#35 2010-06-15 17:42:39

Namara-sama

Słodka owieczka

7653997
Zarejestrowany: 2010-06-10
Posty: 284

Re: Sala od Angielskiego nr. 3

Kiyou Le Voiteir
*sala języka angielskiego nr.3/korytarz*

Wstał z podłogi po czym zgarnął czym prędzej swoją torbę na ramie ją zakładając.
Wyszedł z sali i uśmiechnął się idąc za chłopakiem.
-Ide ide... -Powiedział z uśmiechem, zrównując się z nim.


Snuje się niczym zjawa, ogłaszając światu obumarłe tezy, które natrętnie uświadamiają szarość rzeczywistości ludziom jacy wiedzą jeszcze zbyt mało by na stałe usunąć szczęście ze swojego życia...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plMiędzyzdroje agroturystyka